Чому вигідно працювати з нашим агентством нерухомості


Навіщо потрібні агентства нерухомості? Часто це питання задають люди, які стикаються з необхідністю купівлі, продажу чи здачею в оренду нерухомості. Вони не розуміють, «за що агенції беруть комісійні». На перший погляд, що тут складного? За що переплачувати гроші агентству? І ніхто при цьому не замислюється над тим, що якісне надання ріелторських послуг – це суттєва економія не лише часу, а й нервів. А найголовніше – страховка від шахрайства із нерухомістю. Чому проблеми при купівлі та продажу нерухомості з ріелтором вирішуються швидше? Та тому, що професійний ріелтор, виходячи зі свого досвіду та мотивацій, знає: ЩО, ДЕ, КОЛИ і – головне! - ЯК пропонувати, купувати, оформляти. Це його хліб, і його зацікавленість в угоді часом вище, ніж у клієнта. Адже кожна успішна угода, за якою у сторін не виникне жодних питань та проблем, окрім заробітку, приносить ще й репутацію. А це ні за які гроші купити не вийде! До того ж у будь-якій справі є маса нюансів, в яких неспеціаліст не зуміє розібратися, він навіть не підозрюватиме про їх існування, поки не зіткнеться віч-на-віч з проблемою! Для гарантії ефективної роботи агентства укладається договір на надання посередницьких послуг, який організовує обидві сторони та мотивує швидкий продаж об'єкта.

Отже, навіщо звертатися до агентства нерухомості та укладати договір?

Продавцю

1.Захист продавця від шахрайства та непрофесіоналізму. Зателефонувавши за оголошенням розклеєними по вулиці «Куплю квартиру без посередників» або самостійно рекламуючи об'єкт нерухомості, навіть не замислюючись про це, замість зустрічі з покупцями продавець ризикує зіткнутися зі злочинцями, професійними шахраями. При самостійних контактах продавця з потенційними покупцями виникає великий ризик, що інформація про вартість та умови продажу буде доступна небажаним особам, а того гірше взагалі залишитися без власної нерухомості.

2. Захист фінансових та правових інтересів продавця. Продавець отримує консультації та юридичний супровід угоди.

3. Реальна оцінка квартири. Ріелтор прагне показати покупцю всі переваги об'єкта нерухомості, щоб продати його за максимальною ціною.

4. Економія часу та зменшення кількості непотрібних контактів. Агентство захищає свого клієнта від безлічі безперспективних поїздок, зустрічей та обговорень серйозних питань з малознайомими людьми. Ріелтор заздалегідь буде підбирати покупця, що найбільше підходить для конкретного об'єкта нерухомості.

5. Ефективна схема реклами. При підписанні Договору на надання посередницьких послуг з агентством використовуються і дані власної клієнтської бази, розміщується реклама про продаж вашого об'єкта на рейтингових дошках оголошень, а також у ТОП, у соцмережах (Facebook, instagram тощо) як на безкоштовній так і на платній основі, безпосередньо на об'єкті нерухомості, використовується смс та вайбер розсилки, пропонується клієнтам інших агентств нерухомості. Консультаційні питання, що потрібно зробити, щоб продати об'єкт нерухомості дорожче. При цьому безпосередньо за рекламу продавець не платить.

Покупцеві

1. Фахівці агенції перевірять справжність комплекту документів, законність відчуження, а також вивчать історію квартири, забезпечать законне внесення застави, авансу.

2. У ріелторській компанії обов'язково перевірять юридичну чистоту квартири, що дозволить з'ясувати:

- чи не ущемлені права третіх осіб (неповнолітніх дітей, право подружжя на спільне майно, недієздатних осіб).

- чи не порушені чиїсь права при проведенні попередніх угод, чи дотримувалася процедура проведення угод, чи не було порушень при приватизації квартири, будинку і т.д.

- чи немає підстав для обмежень у користуванні майбутніми власниками даної квартири (що вибули у місця позбавлення волі, чи зареєстровано хтось на даній площі, чи йде судова суперечка, де предметом спору є квартира або її частина).

- чи можливе проведення самої угоди купівлі-продажу (накладено арешт, заборону, дієздатність та правоздатність сторін).

3. Сама угода проходить у нотаріуса, де підписується договір купівлі-продажу і проводиться грошовий розрахунок.

4. Агентство нерухомості забезпечить безпеку взаєморозрахунків. Покупцеві гарантовано, що він віддав гроші саме продавцю, і стане власником саме цієї квартири чи будинку й т.д.

5. Агентство забезпечить передачу квартири покупцю. Ріелтор проконтролює звільнення об'єкта, зняття з реєстраційного обліку зареєстрованих у ньому осіб та відсутність заборгованості з комунальних послуг, підготує необхідні для цього документи.

Тільки після виконання всього перерахованого та отримання покупцем договору купівлі-продажу та виписки про державну реєстрацію робота ріелтора закінчиться.

Будьте уважні.

Зрозуміло, все це відноситься до сумлінних агентств нерухомості, з багаторічним досвідом роботи та заслуженою репутацією. Однак у будь-якій справі є тимчасові люди, які кидають тінь на всіх своїх колег. Щоб не зіткнутися з такими, ретельно підходьте до вибору агентства нерухомості. При виборі агентства нерухомості прочитайте відгуки про його роботу в Інтернеті, зверніться за рекомендацією до своїх колег, родичів, друзів, які проводили операції з нерухомістю за допомогою певної агенції. Не обмежуйте спілкування з агентом тільки по телефону. Зайдіть в офіс, поцікавтеся тим, як давно ці люди працюють на ринку нерухомості, чи є документи, що дають право на зайняття цим видом діяльності і перевірте їх справжність у реєстраційній базі юр.осіб, не посоромтеся при знайомстві зі своїм агентом ретельно розглянути його зовнішній вигляд, Зверніть увагу на його мовлення, вміння спілкуватися. Намагайтеся не мати жодних справ з ріелторами-одинаками - адже ніхто не дасть гарантії того, що, отримавши від вас завдаток, вони не зникнуть. Працюйте тільки з офіційно працюючим та досвідченим ПРОФЕСІЙНОЮ АГЕНЦІЮ НЕРУХОМОСТІ, З НАМИ.  

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ